Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

6 Mart 2012 Salı

amanında amanın yaz gelmiş dügün mevsimi de mi gelmiş :)

    Efendimmm.. Uzun bir ayrılıktan sonra sahalara dönebildim yeniden :) Soguk kış , yagan yagmurlar , karlar vs..gibi dogal olaylar beni sizlerden , blogumdan ayırıyordu. Nete girmek bi yana dursun sobanın dibinden ayrılamıyordum ve artık sizlerle velhasıl  kendimleyim .Bu aralarda durmadım çalıştım kat yaptım , ürün sattım , ürün çıkardım , alarmladım derken 3 ayımı bitirmişim.. Ne de çabuk geçiyor günler.. Oysa daha dün gibi işe başlamam müdürümün arayıp işe alındın tugba demesi sonra ise alışma evresi derken geçmiş 3 ay :) Anlatıyorum böyle ballandıra ballandıra  da lcw de satış danışmanıyım ama severek yapıyorum işimi :) Öyle benimsedim yani ..

    Birde efendim infaz koıuma memurluguna başvurdum :( benden de nede güzel gardiyan olur ya :) Aslında düşünüyorum da benden ne olur gerçekten? Hemşire mi ? yakışabilir belki ama sıkıntılı ; ögretmen mi acaba?  oda degil , manken şarkıcı falan dicem ne ses var , ne de öyle matah bi güzelligim :) Buldum benden çok güzel bir bankacı olur sonra çocukluk hayalim olan  tv arkası vs.. Ama nerden nereye... 13'ünde mülakata girecegim Bana dua edin olur mu ? Bazen hayat seni çokta istemedigin ama mecbur kaldıgın işler yapmaya zorluyor :(( Haaa birde sonradan geldi aklıma birde ne olur benden biliyor musunuz? aslında olurmu bilmem de çok isterim şehir  şehir , ülke ülke dolaşayım , yeni insanlar , yeni kültürler , yeni hayatlar göreyim. Hani bi kız vardı tv 8 de sunardı öyle bi program adını şuan hatırlayamadıgım ama bir okadar şeker tatlı bir kızcagazdı işte ...

    Yaşım oldu 25 artık evlenme çagım da geldi ki annemin dedigine göre evde kaldım o benim yaşımdayken 2. çocuguna hamileymiş falan klasik hayat hikayesi işte :) Aslında bende istemiyor degilim şöyle sevdicegimle dünya evine gireyim dillere destan!! bir dügünüm olsun doya doya egleneyim gelinligim dersen anlatılacak türden degil ben dersen anlatılmaz güzelligim !! hikaye böyle uzarr gider sonra güzel bir ev sonra ik tane şeker gibi biri kız biri ekek iki evlat :) ahhh ahhh... Sevgilim tez zamanda memur olursun inşallah :) Amin :) gelinlik demişken pronoviasın 2012 kataloguna bir göz gezdirin derim ben bayılıyorum hepsine :) resimlere ekleme yapacagım :)

Hiç yorum yok: